nasza historia

Zobacz kim jesteśmy!

Jesteśmy organizacją działającą od 2017 na terenie Jeleniej Góry, Jawora i okolic. Prowadzimy zajęcia sportowe o charakterze sportowym, rekreacyjnym i prozdrowotnym dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Popraw jakość życia,

My wiemy jak Tobie pomóc

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport i rekreację. Pokazujemy, że aktywność fizyczna na co dzień przynosi wiele radości i satysfakcji, poprawia jakość życia, buduje pewność siebie, uczy regularności i dyscypliny. Do tej pory zaufało nam i skorzystało z naszych usług już ok. 1000 osób.

0%
Satysfakcji
0
Klientów
0
tysięcy wspólnie zrealizowanych treningów
0
wykwalifikowanych trenerów
Skąd jesteśmy?

Jawor i Jelenia Góra

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu w każdej postaci. Uwielbiamy pracę z ludźmi w każdym wieku. Sportem zajmujemy się od kilkunastu lat, w naszym zespole są osoby znające się na funkcjonowaniu ciała ludzkiego na najwyższym poziomie. 

Nasze umiejętności

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez sport i rekreację. Pokazujemy, że aktywność fizyczna na co dzień przynosi wiele radości i satysfakcji, poprawia jakość życia, buduje pewność siebie, uczy regularności i dyscypliny. Do tej pory zaufało nam i skorzystało z naszych usług już ok. 400 osób.

Gimnastyka100%
Dietetyka 90%
Trening personalny 97%
Fizjoterapia 99%
Trening osób starszych97%