Zajęcia w AKRO-FIT

Zobacz jakie zajęcia mamy w ofercie przygotowane specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych. Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

AKROSTART

zajęcia dla dzieci 2-4 letnich pod opieką rodzica

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA

dla 4-5 latków
Są to zajęcia ogólnorozwojowe, podczas których dzieci poznają podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, uczą się koordynacji, równowagi oraz samodzielności poprzez pilnowanie kolejki, zapamiętywanie ćwiczeń i pokonywanie torów przeszkód. Z biegiem czasu na treningach pojawiają się podstawowe elementy akrobatyki sportowej, skoki na ścieżce powietrznej i mini trampolinie. Zajęcia trwają 40 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Dzieci uczestniczą w nich samodzielnie. Obowiązuje opłata miesięczna za zajęcia, która wynosi 150 zł (raz w tygodniu) lub 210 zł (dwa razy w tygodniu)

AKROBATYKA

dla dzieci 6+ i młodzieży
Są to zajęcia ogólnorozwojowe z elementami akrobatyki sportowej. Dzieci podzielone są na grupy ze względu na wiek i stopień zaawansowania. W zależności od poziomu grupy dobierana jest intensywność i stopień trudności treningu. Zaczynamy od ćwiczeń ogólnorozwojowych, koordynacyjnych, równoważnych, poprawiających siłę, szybkość i gibkość. Są to elementy, które są niezbędne do nauki kolejnych, trudniejszych ćwiczeń akrobatycznych. Podczas zajęć korzystamy z wielu różnych przyborów gimnastycznych takich jak: drabinki, równoważnie, drążki, skrzynie, materace, ścieżki powietrzne, mini trampoliny i wiele innych, które urozmaicają zajęcia. Treningi trwają 55 minut. Można uczestniczyć w zajęciach raz w tygodniu, wtedy opłata miesięczna wynosi 180 zł lub dwa razy w tygodniu, wtedy opłata miesięczna wynosi 270 zł.

STREET DANCE/HIP-HOP

dzieci 8-11 lat, 12-15 lat, 16+, rekreacja i grupy turniejowe
Szereg stylów tańca ulicznego wykonywany głównie do muzyki hip-hopowej. Może obejmować szeroki zakres ruchów pochodzących z różnych stylów: old school hiphop, hip hop new style, hip hop new age i hip hop freestyle. Na zajęciach uczestnicy oprócz nauki kroków i techniki, będą tworzyć choreografię opartą na poznanych ruchach. Dzięki temu, będą mogli wziąć udział w różnych pokazach oraz turniejach tańca.

WTOREK/CZWARTEK 16:00-19:00

Instruktorka: Kate Knihinicka miejsce: Jelenia Góra ul.

JAZZ DANCE

dzieci 8-11 lat, 12-15 lat, 16+, rekreacja i grupy turniejowe
Taniec jazzowy łączy w sobie technikę tańca klasycznego, modern a także elementy akrobatyki. Charakterystyczne dla tego stylu są izolacje, czyli ruchy poszczególnymi częściami ciała, kontrakcje i swing. Podczas zajęć dzieci będą uczyć się techniki oraz figur jazzowych. Poznane techniki łączone będą w piękne choreografie, które będą mogły być prezentowane na pokazach lub turniejach tanecznych.

WTOREK/CZWARTEK 16:00-19:00

Instruktorka: Kate Knihinicka miejsce: Jelenia Góra ul.

MODERN DANCE

dzieci 8-11 lat, 12-15 lat, 16+, rekreacja i grupy turniejowe
Modern dance jest pochodną tańca współczesnego. Styl stawia przede wszystkim na ekspresję tancerza, jego indywidualny rozwój. Charakterystyczną cechą są płynne ruchy zaczerpnięte z klasyki lecz pozycje stóp są neutralne. Pojawiają się techniki upadku i wstawania, skoki, praca w parterze, obroty. Zajęcia składają się techniki oraz pracą nad układem choreograficznym.

WTOREK/CZWARTEK 16:00-19:00

Instruktorka: Kate Knihinicka miejsce: Jelenia Góra ul.

ZAJĘCIA TANECZNE

DLA DZIECI 6-7 LAT

FIT-START

zajęcia dla dorosłych w Jeleniej Górze
Trening przeznaczony dla osób, które nigdy nie trenowały lub miały bardzo długą przerwę od ćwiczeń. Zajęcia będą prowadzone od podstaw, powoli i dokładnie. Głównym celem tych ćwiczeń jest nauka poprawnego wykonywania ćwiczeń, polubienie się z aktywnością fizyczną, spędzenie czasu w miłej atmosferze i zrobienie czegoś tylko dla siebie.

poniedziałek i czwartek 19:00 - 19:55

Instruktorka: Marta Świerczyńska
Sala AKRO-FIT ul. Sobieskiego 47 budynek C
Slice 1