ZMIANA LOKALIZACJI

Dzień dobry!

W końcu nadszedł ten czas, w którym mogę zaprosić Państwa na otwarcie hali „AKRO-FIT” oraz na przeprowadzkę na ulicę Sobieskiego 47 budynek C 🙂 kliknij i sprawdź jak dojechać

25 i 26.03 odbędą się dni otwarte, aby każdy mógł spokojnie przyjechać i obejrzeć sale, zapoznać się ze zmianami. W godzinach 10 – 14 zaplanowane będą atrakcje dla naszych uczestników zajęć, następnie będzie przerwa i od 16 do 18 będzie można obejrzeć nowe miejsce zajęć. UWAGA! Po sali poruszamy się BEZ OBUWIA!

Na atrakcje będą obowiązywały zapisy, aby nie było zbyt tłoczno. W godzinach 10-12 zaplanowane są terminy dla naszych młodszych uczestników zajęć 4-7 latków. Będą animacje, tor przeszkód, szybki trening pokazowy, w którym aktywnie uczestniczyć będą mogli również rodzice 🙂

Od 12 do 14 planujemy otwarcie dla naszych starszych uczestników zajęć 8+. W tym czasie odbędą się pokazy, zamówiony będzie fotograf, który zrobi pamiątkowe zdjęcia w akropozach, grupowe, z rodzicami itp:) Zrobimy krótki trening, w którym będą mogli uczestniczyć również rodzice.

Zapisy na otwarcie zostaną uruchomione w poniedziałek 20.03.2023 r. Postaram się podesłać przypomnienie o zapisach, ale gdyby takie przypomnienie nie doszło, bardzo proszę o wejście na tę stronę jeszcze raz. Link do zapisów będzie dokładnie w tym miejscu. https://akro-fit.pl/otwarcie-sali-akro-fit/  (wejścia są bezpłatne)

(W związku z ogromem prac związanych z przeprowadzką obawiam się, że mogę nie zdążyć tego zrobić)

 

Od 27.03.2023 r. Wszystkie nasze zajęcia będą odbywały się już na nowej hali. Terminy zajęć, grupy oraz instruktorki prowadzące zajęcia pozostają bez zmian.

Z czym wiąże się zmiana lokalizacji?

  1. Aby uczestniczyć w zajęciach na dotychczasowych zasadach, z zachowaniem ceny należy zaakceptować aneks do umowy. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni ze zmiany, oczywiście nie będzie trzeba tego robić – umowa zostanie automatycznie zakończona z mojej strony. Pieniądze za ostatni tydzień zajęć w marcu zostaną zwrócone na konto, z którego dokonana została płatność za marzec. (Aneksy będą dostępne dopiero po otwarciu sali, żeby nikt w ciemno nie akceptował. Będą w formie online, tak jak umowy)
  2. Na sali przebywać będą mogli TYLKO UCZESTNICY ZAJĘĆ. Rodzice nie przebywają na sali do ćwiczeń ani w szatniach. (punkt nie dotyczy zajęć, w których rodzice ćwiczą razem z dziećmi). W lokalu wyznaczona jest mała poczekalnia, ale jeśli nie ma tam miejsca, należy opuścić lokal. Ławeczki przy szatniach przeznaczone są dla dzieci oczekujących na zajęcia lub na odbiór przez rodzica/opiekuna. Jeśli dziecko nie jest gotowe na samodzielne pozostanie na sali pod opieką instruktorki, można korzystać z zajęć AKROSTART. (Powodem jest brak widowni oraz bezpieczeństwo wszystkich uczestników zajęć)
  3. Na sale należy przychodzić nie wcześniej niż 10 minut przed rozpoczęciem zajęć oraz opuścić lokal najpóźniej 10 minut po zakończeniu zajęć. Uprasza się, aby w tym czasie zachowywać ciszę i nie przeszkadzać grupom, które są w trakcie treningu.
  4. Do lokalu będą mogły wejść tylko osoby posiadające kod do drzwi. Będzie on zmieniany co jakiś czas. Rodzic uczestnika zajęć otrzyma kod, który może przekazać osobom, które będą przyprowadzały/odbierały dziecko. Nie można przekazywać kodów rodzicom innych uczestników zajęć oraz osobom obcym. Jeśli ktoś nie otrzyma kodu, mogło dojść do pomyłki – należy zgłosić się do organizatora. Brak kodu może się też wiązać z zaległościami w opłatach, w takim wypadku możliwość wejścia zostanie przywrócona po uregulowaniu zaległości.
  5. Wyznaczone będą tylko 2 szatnie, w których będą mogli przebywać rodzice i pomagać dzieciom w przebieraniu się w strój sportowy. Będą to szatnie dla przedszkolaków. Dzieci szkolne, które samodzielnie radzą sobie w szkole, korzystają z szatni samodzielnie. Jeśli dzieci starsze potrzebują pomocy rodzica, również korzystają z szatni przeznaczonych dla młodszych dzieci. NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ŻE RODZIC/ OPIEKUN SAMODZIELNIE PRZEBYWA W SZATNI ORAZ, ŻE WCHODZI DO SZATNI STARSZYCH DZIECI.
  6.  W aneksie do umowy do odznaczenia będzie punk z wyrażeniem zgody na samodzielne opuszczenie sali przez dziecko. W domyśle jest to punkt dla naszych starszych (10+) uczestników zajęć, ale każdy będzie miał możliwość wyrażenia takiej zgody, dlatego proszę dokładnie czytać, na co wyrażają Państwo zgodę. Ta zgoda oznacza, że Instruktorka nie oczekuje z dzieckiem na to aż rodzic wejdzie po nie na sale, tylko, że dziecko może samo wyjść z sali, bo rodzic np. czeka w aucie lub dziecko samodzielnie wraca do domu. Jeśli taka zgoda nie zostaje wyrażona, dziecko oczekuje na rodzica na hali – siedzi na ławeczce obok szatni i czeka aż rodzic wejdzie po nie na salę.
  7. Co jakiś czas (na pewno co pół roku, być może uda się częściej) będziemy organizować treningi otwarte, na których będziemy mogli pochwalić się postępami 🙂

 

Dodatkowo:

 

  1. Rozpoczną się zapisy do sekcji sportowej (wyjazdy na pokazy i zawody sportowe). Treningi będą się bardzo różniły się od zajęć rekreacyjnych. Najważniejszą zmianą jest to, że na udział w treningach wymagana będzie zgoda lekarza medycyny sportu. Treningi będą odbywały się w wybrane soboty (terminy będą wyznaczone wcześniej), będą trwały 1h lub 1,5 h – w zależności od grupy, będą dodatkowo płatne (30/35 zł za trening). Zapis do sekcji będzie możliwy tylko dla osób, które regularnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach rekreacyjnych. Osoby, które mają dużo nieobecności lub trzeba je bardzo mocno motywować do wykonywania każdego powtórzenia nie będą mogły uczestniczyć w sekcji (oczywiście nie wyklucza to na zawsze, jeśli dziecko wykaże chęci, poprawi się frekwencja, jak najbardziej będzie można dołączyć do sekcji) Akrobatyka sportowa jest sportem zespołowym: dwójki, trójki kobiet, dwójki, czwórki mężczyzn oraz dwójki mieszane, w związku z tym na dzieciach oraz rodzicach będzie spoczywała większa odpowiedzialność niż na zajęciach rekreacyjnych (dlatego te obecności są takie ważne – w przypadku nieobecności jednego dziecka z zespołu, pozostałe są wykluczone z zawodów lub pokazów). Wykonamy również testy sprawnościowe, aby ocenić do której grupy treningowej przypisać zawodnika: „Pierwszy krok”, „Młodzik” „klasa III”. Zajęcia w sekcji na ten moment będą mogły odbywać się tylko raz w tygodniu, dlatego udział w zajęciach rekreacyjnych musi być kontynuowany, a najlepiej, żeby to uczestnictwo było 2 razy w tygodniu. Pozwoli to również zachować większą przyjemność, odrobinę luzu i zabawę 🙂 Co ważne, osoby zapisane do sekcji będą musiały uczestniczyć w treningach w trakcie wakacji/ferii zimowych. Lato i zima to najważniejszy czas dla zawodników, ponieważ, wtedy jest przerwa w startach w zawodach, więc jest to czas na naukę nowych elementów oraz budowania siły. Bez tego nie będziemy w stanie tworzyć choreografii i szykować się do zawodów. Jesień i wiosna to czas startów.
  2. Podczas wakacji będziemy prowadzić półkolonie (2 lub 3 turnusy – zależy od zainteresowania). Oferta pojawi się jak wszystkie prace związane z przeprowadzką zostaną zakończone.
  3. Nasza umowa obowiązuje do połowy czerwca, ale latem również będziemy prowadzić zajęcia w godzinach porannych oraz popołudniowych . Będą obowiązywały zapisy na wejścia jednorazowe. Więc już teraz zapraszam do tego, aby wakacje spędzać aktywnie razem z nami.