Spędź aktywnie wieczór, popraw samopoczucie

na zajęciach fitness, tanecznych i akrobatycznych

 

Proponujemy zajęcia:

 •  FIT-START – zajęcia dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Zapraszamy osoby, które nigdy nie trenowały, nie chodziły na zajęcia fitness oraz takie, które trenowały bardzo dawno. Zajęcia będą idealne dla Ciebie, jeśli nie możesz się zmotywować do samodzielnych treningów w domu, a nie chcesz i boisz się iść na zajęcia, na których są już osoby wytrenowane i jest ich bardzo dużo na sali, bo myślisz, że nie dasz rady… Tutaj zaczniemy od podstaw oraz w wolnym tempie, przygotujemy Cię technicznie i kondycyjnie do treningów bardziej zaawansowanych. UWAGA! Nie obiecujemy, że się nie zmęczysz – na to nie licz 😉 

Cena: wejście jednorazowe 30 zł (obowiązują zapisy), karnet na 4 wejścia – 100 zł – ważny przez 30 dni – zajęcia raz w tygodniu, karnet na 8 wejść – 180 zł – ważny przez 30 dni – zajęcia 2 razy w tygodniu.

 

 • AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH – na tych zajęciach od podstaw uczymy się przewrotów do przodu i do tyłu, stania na głowie i na rękach, przerzutów bokiem, przodem i tyłem oraz salt. Ten trening sprawia wiele radości, buduje siłę i wytrzymałość. Poprawia mobilność ciała, pozytywnie wpływa na wygląd sylwetki.

Cena: wejście jednorazowe 50 zł (obowiązują zapisy), karnet na 4 wejścia – 170 zł – ważny przez 30 dni – zajęcia raz w tygodniu.

 

 • WOMAN STYLE – zajęcia taneczne dla kobiet bazują na podstawach stylu tańca jazz i modern. Zajęcia odbywają się w lokalu Perspektywa w Galerii Nowy Rynek na II piętrze.
 • HIP-HOP – zajęcia taneczne dla kobiet i mężczyzn

Cena:  wejście jednorazowe 40 zł, karnet na 4 wejścia 130 zł- ważny przez 30 dni – zajęcia 1 raz w tygodniu.

Przed wypełnieniem formularza

Zapoznaj się z regulaminem zajęć

  Imię i nazwisko:
  adres e-mail:
  nr telefonu:
  Na jakie zajęcia się wybierasz? (8 wejść/4 wejścia/jednorazowe - cena)
  Zajęcia, które odbywają się regularnie:  Ile wejść wykupujesz?


  Uwagi (np. czy masz jakieś kontuzje, dane do faktury)
  Data pierwszego treningu z nowego karnetu/wejścia jednorazowego